Dzień Kolorowych Skarpetek

21 marca jest kolorowy nie tylko z powodu pierwszego dnia wiosny! To właśnie tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Uczniowie z naszej szkoły obchodzili ten dzień w piątek 19.03.2021r. Akcja polegała na założeniu tego dnia kolorowych skarpetek „nie do pary” jako wyraz radości, tolerancji i solidarności z osobami z Zespołem Downa. Zarówno dzieci jak i nauczyciele z wielką empatią i ochotą włączyli się w szkolną akcję. Do swoich klas zaprosili uczennicę klasy IV Julię i z okazji jej święta wręczyli prezenty – niespodzianki. Do naszego świętowania włączyła się także Pani Dyrektor, Panie z obsługi oraz grupa przedszkolaków z Panią Martą. Dziękujemy wszystkim za tak liczne wsparcie, a Julii życzymy, aby się rozwijała i była szczęśliwa.