Dzień Życzliwości i Praw Dziecka

Zapach pysznych gofrów z bitą śmietaną i czekoladą w poniedziałek rano był chyba jednym z najmilszych akcentów witających uczniów w szkole. W tym dniu świętowaliśmy Dzień Praw Dziecka i Dzień Życzliwości! Ale gofry to tylko dodatek! Uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w turnieju wiedzy o prawach i obowiązkach dzieci (wykorzystano do tego aplikację KAHOOT). Zwycięzcami okazała się grupa pn. Szokobonsy z klasy VI (w składzie: Inga, Karolina, Zosia, Iza i Monia). Gratulacje! Dodatkowo wybrano NAJŻYCZLIWSZĄ KOLEŻANKĘ I KOLEGĘ. Ten prestiżowy tytuł przypadł Kacperkowi z klasy V i Oliwii z klasy VIII. Brawo! W tzw. międzyczasie każdy mógł otrzymać darmowego przytulasa, który był naładowany ogromną dawką wszystkich możliwych pozytywnych emocji!

P.S. Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy poświęcili czas i nerwy na przygotowanie smakowitych gofrów! Cmoook!