DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI + PRAW DZIECKA = SŁODKIE SZALEŃSTWO W KOLORZE NIEBA

W piątek, 18 listopada od samego rana coś wisiało w powietrzu… Błękitne szaleństwo rozpoczęło się po pierwszej lekcji. Zapach ciasta i gorącej czekolady przyciągnął na pierwsze piętro amatorów słodkości z całej szkoły. Uczta ta to tylko część działań SU dla uczczenia Dnia Praw Dziecka i Dnia Życzliwości.

Jak co roku nasi uczniowie wzięli aktywny udział w akcji #GoBLUE (#Unicef) oraz sprawdzili własną wiedzę na temat swoich praw za pomocą aplikacji Kahoot (największymi ekspertami okazała się klasa 8A). Dzień Życzliwości natomiast został zaakcentowany rozdawaniem FREE HUGS (darmowych przytulasów) oraz miłych sentencji dołączonych do kawałka ciasta i aromatycznej czekolady. Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM KOCHANYM RODZICOM, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie przygotowując dla nas wyśmienite rarytasy! Cały dochód ze sprzedaży ciast zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Z okazji Dnia Życzliwości kilka miłych słów przekazują także przedszkolaki. Zobaczcie sami.