ENERGYLANDIA – NAJLEPSZA NAGRODA ZA WYNIKI W NAUCE

10 września 2019 r. uczniowie klasy VII ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Męcince wraz z wychowawcą: p. Wiolettą Kudłacz i p. Joanną Fitrzyk – nauczycielem wspomagającym pojechali do Energylandii w Zatorze w ramach wprowadzonego w roku szkolnym 2017/2018 Systemu Motywacyjnego Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego. ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce.
W parku wszyscy znaleźli odpowiednią dla siebie rozrywkę w postaci różnej wielkości i prędkości zjeżdżalni o nieco egzotycznie brzmiących nazwach: Hyperion – 1450m długości, Zadra – długość 1316m, Anakonda, Dragon, Bumerang lub Majan. Uczniowie wracali do domu zadowoleni i zmęczeni ilością oferowanych atrakcji. W drodze do domu obiecali sobie, że bardzo postarają się o zwycięstwo w rankingu i wrócą tam za rok.