Energylandia w nagrodę od wójta

Uczniowie klasy VI szkoły w Męcince 7 września br. uczestniczyli. w wycieczce do Energylandii w Zatorze w ramach Systemu Motywacyjnego Wójta Gminy Męcinka. W parku rozrywki spędzili czas uczniowie z klas, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen wyników nauczania w roku szkolnym 2017/2018.

W Energylandii uczniowie nie tylko korzystali z licznych atrakcji, ale również zobaczyli pokazy pirotechniczne, ciekawe musicale oraz laboratorium szalonego naukowca. Ponadto dowiedzieli się, czym jest mapping 3D. Podczas wycieczki wszyscy uczestnicy znaleźli odpowiednią dla siebie rozrywkę, albo w postaci zjeżdżalni lub kompleksu basenowego. Wracali do domu zadowoleni i zmęczeni, obiecując przy tym sobie, że postarają się o zwycięstwo w rankingu najlepszych klas w swoich szkołach i wrócą tam za rok.