EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

W poniedziałek 26 września nasza szkoła zaroiła się od poszukiwaczy kodów QR, którzy dzielnie, centymetr po centymetrze, z telefonami w dłoni przemierzali korytarze w nadziei, że znajdą najwięcej zaszyfrowanych pytań na temat języków Europy. Kody znajdowały się w bardzo nieoczywistych miejscach i nikt nie znał dokładnie ich liczby. Odpowiedzi na zakodowane pytania można było wyszukać na plakatach tematycznych, które pojawiły się w całej szkole. Zabawa trwała cały dzień, a ekipą, która wykazała się największą ilością znalezionych kodów i rekordową liczbą poprawnych odpowiedzi okazała się klasa szósta! GRATULUJEMY! W nagrodę dzieciaki otrzymały NIEPYTAJKĘ oraz słodkie co nieco. Całe zamieszanie przygotował Samorząd Uczniowski.