Finał podstrefy legnickiej z medalami

17.05.2018 r. na „Orliku” Szkoły Podstawowej nr 7 w Legnicy odbył się Finał Podstrefy Legnickiej w piłce nożnej chłopców klas VI. W finale spotkały się 4 najlepsze zespoły tej podstrefy: SP nr 3 z Głogowa, SP nr 7 z Legnicy, SP nr 10 z Lubina i SP z Męcinki.

Wyniki spotkań – Męcinka : SP 3 Głogów (5:3), Męcinka : SP nr 10 Lubin (1:12). Mimo wysokiej wygranej piłkarzy ze Szkoły Podstawowej z Lubina (zawodnicy tworzą zaplecze klubu Zagłębia Lubin) mecz otwarty i zacięty – mecz o Złoty Medal. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Jakub Popardowski. Warto przypomnieć, że nasza drużyna wyeliminowała z turnieju zespoły z powiatu jaworskiego, mistrza Chojnowa, mistrza Złotoryi, mistrza Legnicy i mistrza Głogowa. Gratulacje za zdobycie srebrnego medalu. Opiekunem – trenerem zespołu jest Jerzy Żmuda.