I am proud to be Polish – 100 kartek

Na początku sam pomysł wydawał się mało realny… 100 kartek na 100-lecie Niepodległości? A jednak! Nasza szkoła reprezentowana przez Samorząd Uczniowski i klasę VII wzięła udział w niezwykłej akcji: 100 szkół i przedszkoli z całej Polski przesłało sobie wzajemnie 100 pocztówek z pozdrowieniami i życzeniami z okazji 100. rocznicy odzyskania przez nasz kraj Niepodległości. Smaczku dodawał fakt, że w przedsięwzięciu brali udział głównie nauczyciele angliści, a zadaniem uczniów było pozdrowić rówieśników właśnie w języku angielskim lub napisać, że jest się dumnym, że jest się Polakiem (I am proud to be Polish). Niektóre z kartek zostały wykonane własnoręcznie, co sprawiło, że były jeszcze bardziej urocze i niezwykłe. Nasze kartki zostały zaprojektowane, a następnie wydrukowane w profesjonalnej drukarni (bardzo dziękujemy ekipie z easyprint za gratisy). Znaczki zostały ufundowane przez naszą Dyrekcję i Radę Rodziców, za co ogrrromnie dziękujemy!!! Wystawę pocztówek można podziwiać na korytarzu, na pierwszym piętrze. Zapraszamy!