JAKI ZNAK TWÓJ

W Zespole Szkół w Męcince odbył się konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „Jaki znak twój”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej w technice dowolnej na temat symboli narodowych. Komisja w składzie: przewodnicząca Żaneta Majchrzak, członkowie Małgorzata Wnuk i Agnieszka Śmiłowska 8 listopada dokonała oceny 54 prac i wyłoniła zwycięzców. W I grupie – klasa „0”: I miejsce zdobyła Roksana Niedzielska, II miejsce – Antonina Szewc, III miejsce – Aniela Sawicka. W II grupie – uczniowie klas 4-6: I miejsce otrzymała Nikola Cholewińska, II miejsce – Antonina Jarecka, III miejsce – Milena Piec. W grupie uczniów klas VII – gimnazjum I miejsce zdobyła Weronika Gawrońska, II miejsce – Hanna Sawczuk, a trzecie Dominika Wnuk.
Z kolei w klasach I-III konkurs odbył się pod opieką pań Iwony Pawelec i Agnieszki Drąg-Słaby. Laureatami zostali i kolejne miejsca zdobyli: I – Kamila Bożykowska kl. Ib, II – Sergiusz Wodecki kl. Ib, III – Kornel Gałuszka kl. II, IV – Dominik Reczuch kl. Ia, V – Karolina Nowowiejska kl. Ia. Wyróżnienia otrzymali Julia Oksińska z kl. II i Igor Wielewski z kl. Ia. Gratulujemy!