Jesteśmy w finale centralnym Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Z wielką radością informujemy, iż drużyna z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Męcince w składzie Antonina Jarecka, Dawid Stadnik, Jakub Popardowski pod opieką p. Beaty Melnarowicz  awansowała do FINAŁU KRAJOWEGO VI SZKOLNEJ OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

Przez tydzień 100 Reprezentacji Szkół rywalizowało ze sobą prowadząc wirtualne przedsiębiorstwo w ramach interaktywnej gry menedżerskiej.  Podczas 7 rund zespoły podejmowały decyzje dotyczące własnego przedsiębiorstwa, określały jego strategię oraz kierunki rozwoju. Rywalizacja rozgrywała się w ramach 10 okręgów, do których losowo przydzielono zespoły. Uczniowie uplasowali się na drugim miejscu w swojej grupie i tym samym znaleźli  się w rankingu 30 drużyn, które awansowały do eliminacji centralnych – będących ostatnim etapem zmagań.

Niestety decyzją Komitetu Głównego Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości eliminacje centralne VI edycji zostały odwołane. Wszystkie osoby zakwalifikowane do eliminacji centralnych zyskują tytuł finalisty

GRATULUJEMY SUKCESU NASZYM UCZNIOM.