Karnawałowe bale

Szkolna zabawa karnawałowa, to zgodnie z tradycją, najbardziej wyczekiwana przez uczniów impreza w Szkole Podstawowej w Męcince. Uczniowie klas I-III bawili się w tym roku w czwartek 11 lutego. Przeprowadzona była w stylu „balu przebierańców”, a animatorkami były: w klasie I p. Anetta Jaworska, w klasie II panie I. Olszewska i Ewelina Ściegienna, a w klasie III p. Iwona Pawelec. Nasi wychowankowie i ich rodzice, jak zawsze, stanęli na wysokości zadania i przygotowali piękne stroje karnawałowe. W salach poszczególnych klas gościł m.in. „taniec połamaniec”,” hawajskie limbo”, „taniec wygibaniec” z kółkiem hula-hop, „gorące krzesła”, muzyczne zabawy z balonami, konkursy i wiele innych ciekawych , wesołych zabaw. W czasie przerw uczniowie mogli posilić się pysznym pączkiem. W bardzo miłej i wesołej atmosferze bardzo szybko upłynął nam czas. Z niecierpliwością będziemy teraz czekali do kolejnego roku.
Iwona Pawelec