Konkurs plastyczny „Pies – najlepszy przyjaciel człowieka w naszych ulubionych książkach!” – rozstrzygnięty

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Marcel Kaczkowski kl. 1 (op. Joanna Fitrzyk) zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym „Pies – najlepszy przyjaciel człowieka w naszych ulubionych książkach!”, organizowanym przez Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze. Pomysłodawcami konkursu plastycznego są nauczyciele bibliotekarze szkół powiatu jaworskiego.

Celem konkursy była popularyzacja literatury dziecięcej. Na konkurs wpłynęło 25 prac plastycznych wykonanych przez dzieci z klas I-III ze szkół powiatu jaworskiego. Wszystkie były kolorowe, fantastyczne i po prostu wspaniałe! 14 marca zebrała się komisja konkursowa w składzie: Joanna Okapiec (I LO w Jaworze), Agnieszka Miedzińska (ZSP w Piotrowicach) i Małgorzata Kes (Biblioteka Pedagogiczna w Jaworze). Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział, a Marcelowi serdecznie gratulujemy.