Kup pan książkę

Kup Pan Książkę to jesienno-zimowy, charytatywny kiermasz książek, który właśnie trwa w naszej Szkole. Z inicjatywy p. Iwony Torończak-Kaczor, która jest koordynatorką działań wolontariackich związanych z Wrocławskim Hospicjum dla Dzieci oraz i przede wszystkim  dzięki  p. Żanecie Majchrzak, która podarowała GÓRĘ  pięknych, nowych, ciekawych książek. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten wielki dar. Dzięki Kup Pan Książkę każdy może pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom – podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Cały dochód ze sprzedaży książek zostanie przekazany na rzecz ciężko chorych dzieci z całego Dolnego Śląska. A przy okazji wcielamy w życie ideę recyklingu, możemy upolować prezent i miło oraz kulturalnie spędzić czas.