Martynka Malicja I Wicemistrzem Ortografii

30 maja 2018 r. po raz kolejny do rywalizacji o miano Mistrza Ortografii Powiatu Jaworskiego stanęli uczniowie klas III szkół podstawowych: SP w Targoszynie, SP w Piotrowicach, SP w Wądrożu Wielkim, SP w Wiadrowie, SP w Bolkowie, SP nr 1 w Jaworze, SP nr 5 w Jaworze, ZS w Męcince i SP w Paszowicach. Celem konkursu organizowanego przez Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze jest propagowanie znajomości zasad poprawnej pisowni polskiej oraz szerzenie wśród dzieci dbałości o kulturę słowa pisanego. Tytuł I Wicemistrza Ortografii Powiatu Jaworskiego otrzymała: Martyna Malicka reprezentująca Zespół Szkół w Męcince (opiekun Iwona Pawelec). Konkurs został zorganizowany przez doradcę metodycznego PORE w Jaworze. Gratulujemy!!!