Misterium Wielkopostne

W Wielki Poniedziałek uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Misterium Wielkopostnym. Rozważanie drogi krzyżowej, która została wcześniej przygotowana i nagrana przez klasę VIIIa,  wywarło duże wrażenie na odbiorcach, bo w role Nowotestamentowych Bohaterów wcielili się nasi koledzy i koleżanki. Całość została wzbogacona tekstami mówiącymi o wartości życia ludzkiego i pięknie wykonanymi utworami religijnymi. Misterium to w swoisty sposób wprowadziło nas w nastrój Wielkiego Tygodnia. W czasie apelu zostały również wręczone podziękowania dla Wszystkich Osób, które włączyły się w akcję „Pielucha dla malucha”. Na zakończenie Pani Wicedyrektor złożyła Wszystkim serdeczne życzenia świąteczne, gratulując występu uczniom klasy Va, Vb, VII i VIIIa.