Mistrz czytania ze zrozumieniem 2022

W klasach I-III  przeprowadzono szkolny konkurs „Mistrz czytania ze zrozumieniem 2022”. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów. W ciągu 45 minut uczniowie musieli przeczytać ze zrozumieniem tekst naukowy  dotyczący wiewiórek i rozwiązać test związany z tym materiałem.

Komisja w składzie Joanna Fitrzyk i Iwona Pawelec wyłoniła zwycięzców konkursu. W poszczególnych kategoriach wiekowych tytuł „Mistrza czytania ze zrozumieniem 2022” uzyskali: Olaf Jakimko  uczeń klasy trzeciej, Wera Szczęsna uczennica klasy drugiej i Marcel Liszka uczeń klasy pierwszej. Ola Pokrywka i Anna Sawicka  uczennice klasy trzeciej zdobyły tytuł  I i II wicemistrza czytania ze zrozumieniem. Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa, a zwycięzcy w danej kategorii wiekowej dyplomy i nagrody książkowe sfinansowane z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Nagrody zostaną wręczone 23 czerwca 2022 r.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników i sukcesów w innych konkursach.