Nasi uczniowie finalistami ogólnopolskiego konkursu

Antonina Jarecka, Milena Cholewińska, Kornel Kubiciel, pod opieką p. Beaty Melnarowicz uczestniczyli w Finale Ogólnopolskiego Forum Ekonomicznego Młodych. Reprezentując Zespól Szkolno – Przedszkolny w Męcince drużyna znalazła się w gronie 12 szkół w Polsce najbardziej zaangażowanych w  różnorodne działania ekonomiczne.

Z uwagi na sytuację pandemiczną tegoroczny Finał Ogólnopolskiego Forum Ekonomicznego Młodych odbył się  na „żywo”, a  transmisja nadawana była ze studia, z którym łączyły się kolejno zespoły. Każdy zespół prezentował swoje osiągnięcia w postaci filmów, animacji. W drugiej części Forum uczestnicy podczas konkurencji wykazywali się swoją wiedzą i umiejętnościami. Cały czas towarzyszyły duże emocje. Uczniowie wzięli udział w warsztatach z zakresu autoprezentacji przeprowadzonych przez prezenterów telewizyjnych – Aleksandrę Kostkę i Piotra Dzięcielskiego, którzy poprowadzili również finał Konkursu.

Serdeczne gratulacje dla naszych FINALISTÓW!

Program „Ekonomia na co dzień” realizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim i Fundacją Warszawski Instytut Bankowości.