Nasza inicjatywa #CodeWeek2020 w gronie nagrodzonych

#CodeWeek2020 już za nami i miło jest nam poinformować, że działania podjęte przez uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Męcince znalazło się w gronie zwycięskich projektów w konkursie „1000 pierwszych inicjatyw online” w ramach ósmej edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania!

CodeWeek w tym roku odbył się w terminie 10-25 października 2020 r., to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja organizowana była na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem. Szkoła w Męcince włączyła się w akcję i znalazła się w gronie nagrodzonych. Nagrodzeni otrzymają matę do nauki programowania, wraz z zestawem zadań do dalszych zabaw z programowaniem.

Gratulujemy wygranej!