Nowa rada Samorządu Uczniowskiego wybrana

27 września odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wzięło udział 97 uczniów na 133 uprawnionych do głosowania. Frekwencja wyniosła 69%. W wyborach wystartowała rekordowa liczba kandydatów- aż 32! W skład komisji czuwającej nad prawidłowym przebiegiem wyborów weszli: Jakub Popardowski, Julita Cholewińska i Amelia Budziszyn. Przewodniczącą Rady SU została Gabriela Kłosińska, zastępcą- Julia Sionek, skarbnikiem- Michał Rodzeń, sekretarzem- Natalia Błońska. Dwie członkinie Olivia Szalińska i Maja Przychodzeń będą wspierały działania Rady SU.
Specjalne podziękowania za pomoc w organizacji wyborów należą się Michałowi Leśniewskiemu i Szymonowi Nowakowi. Dziękujemy chłopcy! Nowej Radzie życzymy udanego roku szkolnego pełnego wspaniałych przedsięwzięć i akcji.