ODDAJ GŁOS NA NASZ PROJEKT!

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Męcince zgłosiła projekt edukacyjny „Od kruszcu do monety – jak powstały pierwsze pieniądze w świetle 100–lecia odzyskania niepodległości przez Polskę” do Ogólnopolskiego Konkursu „Projekt z Klasą” organizowanego przez Wydawnictwo Nowa Era.

Nasz projekt to bardzo ciekawa propozycja zajęć twórczych dla uczniów łącząca aspekty patriotyczne połączone z wiedzą w zakresie ekonomii, bankowości i przedsiębiorczości z wykorzystaniem nowoczesnych  technik informatycznych.

W terminie od 03 grudnia 2018 r. do 13 grudnia 2018r.  trwać będzie  głosowanie internautów na najlepszą propozycję i dlatego ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO ODDANIA GŁOSÓW WŁAŚNIE NA NASZ PROJEKT!

Aby oddać swój głos w konkursie wejdź na stronę\; https://www.projektzklasa.pl/component/projektzklasa9/projekt/392  (lub www.projektzklasa.pl, zakładka Konkurs):

– Oddaj z każdego adresu e-mail, który używasz  jeden głos codziennie na nasz projekt, tj.: „Od kruszcu do monety – jak powstały pieniądze”

– Kliknij przycisk „Głosuj” przy projekcie w górnym prawym rogu.
– Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „OK”. (jednorazowo należy wpisać swoje dane)
UWAGA! Każdy oddany głos należy aktywować linkiem, który zostanie wysłany na wpisany adres e-mail. Masz na to 24 godziny, szukaj w folderze: SPAM, INNE.
WAŻNE!  GŁOSUJ CO DZIENNIE! GŁOSOWANIE TRWA TYLKO od 3 do 13 grudnia 2018.

• Prześlij informację o głosowaniu do wszystkich swoich znajomych za pomocą e-maila i portali społecznościowych, np.: FACEBOOK.

WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD! DAMY RADĘ!

DZIĘKUJEMY ZA ODDANE GŁOSY!