Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna – etap szkolny za nami

5 listopada 2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Męcince odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna – etap szkolny, którą koordynuje p. Bogusława Kałużna. Do olimpiady przystąpiło 22 uczniów w pięciu kategoriach wiekowych. Z klas czwartych: Filip Szyszka, Antoni Hasiuk, piąte reprezentowali: Angelika Krzywdzińska, Jakub Duda, Kacper Malinowski, Weronika Gaweł, Jakub Jabłoński, Dominik Dudek, Piotr Olejnik. Z klas szóstych: Karolina Pawlaczek, Antonina Jarecka, Michał Rodzeń, Jakub Szewc, Milena Cholewińska, Julia Kret; klasę siódmą: Karol Zapert, Milena Wnuk; ósmą: Dawid Stadnik, Julita Cholewińska i Amelia Budziszyn. Testy składające się z 30 zadań sprawdzane są przez organizatora – OLIMPUS. Czekamy na wyniki, które będą w styczniu. Trzymamy kciuki.