Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – eliminacje gminne

Wysokim poziomem wiedzy z zakresu pożarnictwa wykazali się uczniowie naszych szkół podstawowych z Męcinki i Piotrowic.

W kategorii klas 1-4:

I miejsce Jakub Malinowski

II miejsce Ignacy Kowalczyk

III miejsce Bartosz Wojda

W kategorii klas 5-8:

I miejsce Łukasz Pyzik

II miejsce Jagoda Sobotkiewicz

III miejsce Kacper Malinowski

Wysokim poziomem wiedzy wykazali się również Maja Mandziuk, Radosław Frątczak, Maja Pisulska, Jowita Szwajda, Hanna Łupkowska, Aleks Drabent, Zofia Borsukiewicz, Wiktoria Lato, Maciej Słaby, Jakub Ochab, Jakub Pietras, Piotr Olejnik, Patryk Stadnik.

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej przygotowany został przez Komendanta Gminnego OSP Wiesława Gregulskiego we współpracy ze szkołami w Męcince i Piotrowicach. Wszyscy uczestnicy otrzymali od Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego nagrody – zarówno za zajęte miejsca, jak również za udział w konkursie. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Tekst: Gmina Męcinka