OTK 2019! WYSTAWY PRAC I PREZENTACJE OSIĄGNIĘĆ

W tygodniu promującym rozwój kariery uczniowie naszej szkoły mogli na forum zaprezentować swoje osiągnięcia przygotowując wystawy oraz prezentacje swoich zainteresowań i zdolności. Twórcami szkolnej galerii byli następujący uczniowie: Zuzanna Kobylarz- uczennica kl. VII (ekspozycja prac plastycznych wykonanych w stylistyce Manga); Antonina Jarecka- uczennica klasy VIa (ekspozycja prac konstrukcyjnych, prezentacja osiągnięć w konkursach wiedzowo – przedmiotowych, plastycznychi sportowych); Igor Rudaniecki – uczeń klasy VI a (prezentacja zainteresowania astrofizyką); Mateusz Miglus oraz Igor Jurkowski- uczniowie kl. VIa (prezentacja osiągnięć w zakresie rozwijania zdolności sportowych i zainteresowań piłką nożną); Wiktoria Poręba – uczennica klasy VIa (prezentacja osiągnięć w zakresie zdolności tanecznych); Milena Cholewińska – uczennica kl. VIa (prezentacja osiągnięć w konkursach recytatorskich, plastycznych, wokalnych i wiedzowych); Julia Kret – uczennica klasy VIa (prezentacja osiągnięć w konkursach plastycznych, czytelniczych i wiedzowo- przedmiotowych); Wiktoria Kijowska – uczennica klasy VIa (prezentacja prac wykonanych techniką origami). Szczególne umiejętności cukiernicze zaprezentował Bartek Omylanowski – uczeń klasy VIa, który przygotował dla swoich rówieśników przepyszne, słodkie babeczki.

Szkolną galerię osiągnięć wzbogaciła ekspozycja prac pani Marii Święcickiej – mieszkanki Męcinki. Wystawa miała na celu zainspirowanie młodych ludzi do podejmowania aktywności w zakresie rękodzieła, tradycji i kultury.