Pasowanie na ucznia

26 października to ważny dzień dla pierwszoklasistów. W tym dniu nasi najmłodsi uczniowie przeżywali pierwszą ważną uroczystość, jaką jest ślubowanie i pasowanie na ucznia. Przed złożeniem ślubowania uczniowie zdali egzamin na 6 w postaci przedstawienia. Pani Dyrektor z przyjemnością dokonała aktu pasowania wielkim piórem, jak czarodziejską różdżką zmieniła przedszkolaków na uczniów. Nie obyło się też bez upominków od Dyrekcji, Wójta i Rodziców oraz pamiątkowych zdjęć. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, którym delektowali się zaproszeni goście, rodzice i już nasi uczniowie. Wszystkim uczniom klasy I życzymy, aby ten dzień został w ich pamięci jako piękne przeżycie i niezapomniane radosne chwile.