Pierniki dla Afryki

W piątek, już od rana na korytarzu unosił się cudowny zapach pierniczków. To kolejna akcja przeprowadzona przez Samorząd Uczniowski- „Pierniki dla Afryki”. Zebrane fundusze, tj. 250 zł, zostaną przekazane na konto UNICEF Polska, by wspomóc tę organizację w walce z głodem wśród najmłodszych mieszkańców Nigru- jednego z najbiedniejszych państw kontynentu afrykańskiego. Dziękujemy wspaniałym Rodzicom i Dziadkom uczniów klasy VB za pomoc w przygotowaniu słodkości. Uczniom zaś, za szczodre serca i chęć niesienia pomocy dzieciom w odległym kraju. Zebrane pieniądze wystarczą na zakup ok. 180 sztuk saszetek terapeutycznych z orzeszków ziemnych ratujących każdego dnia życie niedożywionym dzieciom. DZIĘKUJEMY!