Pierwszaki w Klubie Bezpiecznego Puchatka

Nasza szkoła  już kolejny rok uczestniczyła w programie „Klub Bezpiecznego Puchatka.” To program edukacyjny  dla uczniów  klasy I, który uczy  bezpieczeństwa w domu, w szkole i w drodze do szkoły, bezpieczeństwa w Internecie, pierwszej pomocy i bezpiecznych relacji z rówieśnikami. Dzieci uczestniczyły w zajęciach realizowanych w oparciu o starannie opracowane  materiały edukacyjne – przygotowane specjalnie karty pracy i filmy edukacyjne. Zdobytą przez dzieci wiedzę zweryfikował Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa.  W wyniku podjętych działań szkoła otrzymała certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka”, a uczniowie specjalne dyplomy ukończenia projektu. Gratulujemy naszym pierwszakom i wierzymy, że zdobyta wiedza przyczyni się do poprawy ich bezpieczeństwa w szkole, w domu i podczas zabawy!

I.P.