Podsumowanie akcji #ZBIERAMtoWszkole

Nadszedł czas podsumowania akcji #zbieramtowSzkole Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie naszego przedsięwzięcia. Łącznie zebraliśmy 261 kg odzieży oraz 27,5 kg monet! Oprócz tego, dochód ze sprzedaży gofrów (Dzień Życzliwości) przekazaliśmy na konto Fundacji Missio Cordis – organizatora kampanii. Wielkim zaskoczeniem była dla nas bardzo miła niespodzianka – otrzymaliśmy list z podziękowaniami od podopiecznej fundacji – od 12-letniej Guill Moby, która przebywa w Domu Dziecka „Hogar de la Esperanza” w Santa Cruz w Boliwii!

Do akcji zbiórki odzieży i bilonu przyłączyło się ponad 40 uczniów! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM BARDZO DZIĘKUJEMY w imieniu naszych rówieśników czekających na naszą pomoc na misjach w Ameryce Południowej i Afryce!