Podsumowanie I semestru 2018-2019

W piątek, 25 stycznia br. tuż przed feriami, w Zespole Szkół w Męcince miał miejsce uroczysty apel podsumowujący I semestr nauki w roku szkolnym 2018-2019. Dyrektor szkoły Bogusława Kałużna, wicedyrektor Wioletta Buczkowska oraz zaproszony wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski wręczyli dyplomy dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, byli najlepszymi czytelnikami oraz zdobyli wyróżnienia w konkursach. Puchar przechodni dyrektora za najlepsze wyniki w nauce zdobyła klasa IV b, która uzyskała średnią 4,28.

Uczniowie wyróżniający się w nauce klasy 1-3 to: klasa 1a – Gaweł Monika, Nowowiejska Karolina, Kusek Szymon, Dymarek Filip; klasa 1b – Dynda Nina, Funkiendorf Bartosz, Olewiński Witold, Kłosiński Aleksander; klasa 2 – Jarocha Julia, Pawlaczek Szymon, Wałach Patryk, Wałach Wiktoria; klasa 3 – Sobotkiewicz Jagoda, Przychodzeń Mikołaj, Szyszka Filip, Pastuszczak Eliza.

Uczniowie wyróżniający się w nauce klasy 4-8: klasa 4a – Kotwin Kacper – 4,75, Malinowski Kacper – 4,75, Fitrzyk Łucja – 4,83; klasa 4b – Duda Jakub – 5,08, Dudek Dominik – 4,92, Olejnik Piotr – 5,08, Stadnik Patryk – 4,83; klasa 5a – Rudaniecki Igor – 5,00, Jarecka Antonina – 5, 23, Cholewińska Milena – 4,83; klasa 5b – Pawlaczek Karolina – 4,92, Rodzeń Michał – 5,23; klasa 6 – Wnuk Milena – 5,00, Malinowska Marta – 4,75, klasa 7 – Wnuk Dominika – 5,00, Budziszyn Amelia – 4,79; klasa 8a – Cholewińska Kornelia – 4,79.

Uczniowie ze 100 % frekwencją z klas 1-3: Nikodem Łoniewski – kl. I b, Wiktoria Boczula –kl. II, Gabriela Bryłkowska – kl. II, Julia Jarocha – kl. II, Mikołaj Przychodzeń – kl. III.

Uczniowie ze 100 % frekwencją z klas 4-8 i gimnazjum: kl. 4a – Hołówka Filip, Jabłoński Jakub, Malinowski Maciej; kl. 4b – Duda Jakub, Dudek Dominik, Stadnik Patryk; kl. 5a – Szewc Jakub, Wiraszka Oskar; kl. 5b – Pawlaczek Karolina, Rodzeń Michał, Rzepa Krzysztof; kl. 6 – Wnuk Milena, Hopcia Nikola, Chlewińska Nikola, Przychodzeń Maja; kl. 7 – Wnuk Dominika, Stadnik Dawid, Bożykowski Artur; kl. 8a – Rodzeń Krystian; kl. 8b – Stodółka Oliwia; gimnazjum – Stępień Rafał.

Najlepszymi czytelnikami w I semestrze 2018/2019 zostali w klasach 1-3 – Nikodem Łoniewski, Nikola Mieczkowska i Patryk Wałach; w klasach 4-8: Michał Rodzeń i Antonina Jarecka, a w gimnazjum – Emilia Kępa, Weronika Gawrońska i Hanna Sawczuk.

Na zakończenie zostały wręczone nagrody i dyplomy w konkursach, które w ostatnim czasie odbyły się w szkole. Dyrektor szkoły i wójt życzyli uczniom miłego i bezpiecznego wypoczynku na feriach.