Podziękowanie za kredkobranie

Przypomnijmy akcję kredkobranie. W szczególny sposób zaangażowały się uczennice Milena Cholewińska, Julia Kret, Hania Zwierzchowska, Julia Rudziec, Wiktoria Poręba, Zuzia Rodzeń i Tosia Jarecka. Plakat promujący akcję powstał dzięki Zuzi Kobylarz i Nikoli Kubik. Akcję koordynowały panie Joanna Fitrzyk i Iwona Torończak-Kaczor.
Była to akcja zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu na rzecz Fundacji Ignatianum. Nasi Uczniowie kolejny raz w wielkim stylu odpowiedzieli na potrzeby dzieci i młodzieży o polskich korzeniach, którzy mieszkają na terenie dawnych Kresów. Zebraliśmy ponad pół tysiąca różnych przyborów szkolnych i materiałów plastycznych. Zebrane dary trafią do polskich szkół i ośrodków edukacyjnych na Litwie, Białorusi i na Ukrainie.