Pomagamy bezdomnym zwierzakom!

Klub Przyjaciół Psiaków i Kociaków z klasy 3 zorganizował świąteczną zbiórkę karmy, psich i kocich przysmaków, zabawek, obroży itp. dla  Przytuliska TOZ w Jaworze, które zajmuje się i pomaga bezdomnym, porzuconym i skrzywdzonym zwierzętom.  Uczniowie naszej szkoły okazali się bardzo wrażliwi na potrzeby zwierząt. Każdy darczyńca mógł liczyć na drobną nagrodę za przyniesiony prezent dla psiaka lub kociaka. Zebrano kilka kartonów  karmy, zabawki  i smyczki. Tymon i Igor, przedstawiciele uczniów  z klasy 3, pod opieką rodziców, zawieźli zebrane produkty do Przytuliska. Mamy nadzieję, że choć trochę pomogliśmy porzuconym zwierzętom, a ich opiekunom w Przytulisku życzymy  wytrwałości i optymizmu w wykonywaniu swojej trudnej pracy.