Powiatowe rozgrywki w mini piłce siatkowej wygrane

W dniach 26 i 27 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyły się powiatowe rozgrywki w mini siatkówce klas szóstych. We wtorek mecze rozgrywały dziewczęta, natomiast w środę chłopcy. W rywalizacji dziewcząt  wzięły udział  zespoły: SP nr 5 Jawor, SP Targoszyn oraz SP Męcinka. Po rozegraniu meczy zespoły zajęły kolejno: I miejsce SP Męcinka, II miejsce SP nr 5 Jawor, III miejsce SP Targoszyn. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta: Amelia Budziszyn, Julita Cholewińska, Patrycja Andrzejewska, Natalia Błońska, Julia Sionek, Nikola Cholewińska, Nikola Pismiok, Karolina Urbańczyk, Nikola Łukawy, Zuzanna Kobylarz

W drugim dniu rozgrywek wzięły udział zespoły chłopców z SP nr 5 Jawor, SP Targoszyn, SP Wądroże Wielkie oraz reprezentanci naszej szkoły. Drużyny chłopców zajęły kolejno: I miejsce SP nr 5 Jawor oraz SP Męcinka, II miejsce SP Targoszyn, III miejsce SP Męcinka, IV miejsce SP Wądroże Wielkie. Drużynę chłopców z naszej szkoły reprezentowali: Jakub Białek, Kacper Skorupski, Jakub Rzepka, Igor Jurkowski, Krystian Szumilas, Przemysław Biel, Michał Kopeć, Adrian Zadrożny, Jakub Kozak, Bartosz Rygas.

Zwycięzcy  będą reprezentować nasz powiat na rozgrywkach podstrefy legnickiej, które odbędą się w najbliższym czasie.