Przybij Łapkę

Nie zapominamy o czworonożnych przyjaciołach, dlatego włączamy się w akcję Przybij Łapkę. Chcemy pomóc psiakom, które przebywają w Hotelu dla Psów Gaja w Chroślicach. Hotel ten jest również sekcją Fundacji Równi Wobec Życia My dla nich (2) GAJA HOTEL DLA PSÓW | Facebook. Jest to wspaniałe miejsce, gdzie schronienie i nowe życie odzyskało już wiele psiaków. Miejsce to jest prowadzone przez cudownych ofiarnych ludzi, którzy aby pomóc zwierzakom potrzebują wsparcia w postaci: środków czystości tj.: Domestos, worki na śmieci 60 litrowe, ręczniki papierowe, okrągłe końcówki do mopa, szampony p/pasożytom, obroże p/pchłom, tabletki na robaki. Są to niezbędne środki używane każdego dnia w ogromnych ilościach, bowiem hotel obecnie opiekuje się ponad 70 zwierzakami. Dzienny koszt karmy to 200 zł, a miesięczne koszty weterynaryjne to 4000 złotych. Chcemy pomóc poprzez przynoszenie do naszej szkoły wyżej wymienionych potrzebnych środków. Nasza Szkoła jest otwarta codziennie od 7:00 do 15:00. Nad Akcją czuwa Szkolne Koło Wolontariatu. Pani Joanna Fitrzyk i Pani Iwona Torończak-Kaczor przyjmują i segregują wszelkie dary dla czworonogów do końca maja 2021 roku.