Przyszła Wiosna!

21 marca przyszła do nas wiosna! Uczniowie przywitali ją bardzo głośno i radośnie! W tym dniu uczciliśmy także Światowy Dzień Zespołu Downa przychodząc całą gromadą w dwóch różnych skarpetkach. Poniedziałkowe przedpołudnie to także niezliczone pomysły na uczczenie Dnia BEZ PLECAKA. Na korytarzu królowały przedziwne propozycje, czym można by zastąpić tradycyjny ekwipunek przykładnego uczniaka – od mikrofalówki, poprzez kanister czy taczkę, po oponę zimową do małego Fiata. Cały dzień wypełniły różnorakie konkursy i zawody, które w finale wyłoniły najbardziej kreatywną, zaangażowaną w zabawę, wysportowaną i utalentowaną klasę w szkole. Okazała się nią klasa 8B, która aż w siedmiu konkurencjach zebrała największą ilość punktów, a tym samym zdobyła główną nagrodę – przepyszne ciasto (dziękujemy Mamie Łucji i Elizy ). Pani Dyrektor oraz Samorząd Uczniowski pragnie bardzo mocno podziękować WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM, którzy przyczynili się do tego, że w tym dniu na twarzach każdego dziecka zagościł uśmiech!