Rada Rodziców przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym proponuje ofertę ubezpieczenia NNW uczniów naszej szkoły na rok szkolny 2022/2023:

Program Bezpieczne Dziecko – roczna składka 30 zł (WARIANT NR I) lub wybór dowolnego wariantu.

Jak kupić ubezpieczenie online?
Proces zakupu przejdziesz szybko w kilku prostych krokach:

WEJDŹ NA STRONĘ www.gestumbroker.pl/bezpieczne_dziecko i kliknij w wybrany przez siebie kafelek: NNW Dzieci i Młodzieży / NNW Personelu Oświaty / OC personelu oświaty (każdy rodzic / pracownik oświaty samodzielnie);

1. WYBIERZ WARIANT i kliknij Kup online;
  2. WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAPŁAĆ – certyfikat zostanie wysłany na wskazany email.

W załączniku przedstawiamy warunki oferty.

W przypadku, gdy uczniowie będą posiadać ubezpieczenie w innym Towarzystwie Ubezpieczeniowym niż proponowane przez szkołę, rodzice proszeni są o dostarczenie takiej informacji do sekretariatu (od 15 września).