Rób kroki i pomagaj

SZKOŁA W MĘCINCE DOŁĄCZYŁA DO OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU fundacji Phoenix Kids, która współpracuje z WOŚP.
Konkurs trwa od 24.01 do 06.02.2022 i polega na tym, aby uzbierać jak najwięcej kroków. Warunkiem jest zainstalowanie na telefon dziecka aplikacji, założenie konta i wykonanie przez dziecko minimum 1000 kroków. Proszę pamiętać, aby podczas rejestracji wybrać Zespół Szkolno – Przedszkolny w Męcince!
Fundacja Phoenix Kids zobowiązuje się wpłacić 5 zł na rzecz WOŚP za każdego aktywnego ucznia. Do wygrania są również nagrody rzeczowe dla najbardziej aktywnych uczniów i szkół, np. opaski sportowe smart band. Więcej informacji na temat fundacji Phoenix Kids, jej działalności i konkursów znajdą Państwo na stronie:
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, ponieważ jest to przede wszystkim motywacja do aktywności fizycznej, a dodatkowo robiąc kroki pomagamy.
Instrukcja jak zainstalować aplikację i utworzyć konto: