Sukcesy w mini siatkówce

19.03.2024r. w Szkole Podstawowej nr 16 w Legnicy, odbyły się rozgrywki w mini piłkę siatkową dziewcząt i chłopców podstrefy legnickiej. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie rocznik 2011. Powiat jaworski i naszą szkołę dumnie reprezentowała drużyna chłopców – uczniowie klasy VI. Po rozegraniu dwóch meczy z reprezentantami powiatów legnickiego i złotoryjskiego, nasza drużyna pokonała rywali w obu meczach 2:0 i uplasowała się na pierwszym miejscu. Tym samym nasi chłopcy awansują do dalszej części rozgrywek, które odbędą się 26.03. również w Legnicy.

Uczniowie swoje umiejętności w zakresie tej dyscypliny zdobywają i doskonalą na zajęciach wychowania fizycznego i zajęciach SKS pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego p. Małgorzaty Urbanowskiej. Kibicujemy naszej drużynie i życzymy dalszych sukcesów !

Drużyna w składzie: Jan Łach – kapitan, Miłosz Pabis, Ian Kaczkowski, Gracjan Gawłowski, Wojciech Boczula, Bartek Funkiendorf, Nikodem Łoniewski, Witek Olewiński, Szymon Miciak, Dominik Reczuch, Piotr Poręba.