Święto naszej planety

Oj, działo się, działo! Uczniowie klas I-III świętowali Dzień Ziemi bardzo uroczyście. Klasy realizowały projekt ekologiczno-plastyczny, a jego ukoronowaniem było wspólne spotkanie właśnie z okazji święta naszej planety w dniu 22 kwietnia. Były występy uczniów klasy III, były piosenki ekologiczne śpiewane przez wszystkie grupy uczniów, był także szałowy pokaz mody odpadowej. Całość zabawy dopełniła wyjątkowa, pokonkursowa  wystawa plakatów i  prac plastycznych pt. „Coś z niczego”. Każda zaangażowana klasa otrzymała dyplomy i drobne słodkie upominki. Najważniejszym jednak przesłaniem naszego projektu była oczywista prawda, że o naszą planetę powinniśmy dbać każdego dnia, nie tylko w dniu jej święta. Wszystkiego dobrego Ziemio!

I.P.