Szkoła w Męcince promuje aktywność fizyczną

Wspieramy aktywność fizyczną dzieci i młodzieży w czasie nauczania zdalnego, m.in. przez zorganizowanie akcji „Promujemy aktywność fizyczną”.

Nasi uczniowie wiedzą, że człowiek zdrowy częściej się uśmiecha, chętnie uzewnętrznia swą radość, jest dla innych życzliwy, może też dzięki swej sprawności skuteczniej im pomóc. Zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest aktywność fizyczna i chętnie podejmują różne jej formy. Podczas nauczania zdalnego korzystają z podpowiedzi i sugestii nauczyciela wychowania fizycznego, ale również sami świadomie aktywnie spędzają czas wolny, ponieważ wiedzą, jak ważny jest ruch i jak wpływa na ich zdrowie. Dowodem są liczne zdjęcia i filmy nagrywane przez uczniów – JAK SPĘDZAM AKTYWNIE CZAS WOLNY PO NAUCZANIU ZDALNYM!

DZIĘKUJEMY ZA LICZNE ZDJĘCIA I FILMY NAGRYWANE PRZEZ UCZNIÓW – JAK SPĘDZAM AKTYWNIE CZAS WOLNY PO NAUCZANIU ZDALNYM!