Szkolny Konkurs Plastyczny „Dary jesieni” 2022 rozstrzygnięty

Komisja konkursowa pod przewodnictwem pani Anetty Jaworskiej dokonała oceny prac plastycznych. Na konkurs wpłynęły 33 prace uczniów kl. I-III.

Podczas oceniania prac komisja analizowała następujące kryteria: pomysłowość i staranność wykonania, zgodność tematu z regulaminem konkursu, ogólne wrażenie artystyczne, samodzielność wykonania pracy.

Po obejrzeniu i wnikliwym przeanalizowaniu przyznano następujące miejsca w dwóch kategoriach:

• prace płaskie: I – Milena Gałuszka kl.II, II – Zofia Magryś kl.II, III – Jakub Mitek kl.II i Wiktoria Podolska kl.III

Wyróżnienia: Olejnik Szymon Kl.III, Wioletta Boczula kl.II, Marcel Liszka Kl.II, Szymon Górski kl.III, Borys Wodecki kl.Ib, Wiktor Rzepka kl.Ia, Pola Duda kl.Ia

• prace przestrzenne: I – Kalina i Jowita Danyłko kl.I a, II – Jakub Bander kl. Ia, III – Karol Kuziora kl. II

Wyróżnienia: Tymon Kolanek kl.II, Hanna Pawlaczyk kl.II, Nadia Laska kl.II, Maria Miłoń kl.II

Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali  dyplomy i nagrody. Zapraszamy do kolejnych konkursów.