Tak – pomagam!

7-8 grudnia 2018r. (piątek, sobota) 12 wolontariuszy ze SKC z Męcinki oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej w Piotrowicach włączyli się w ogólnopolską akcję Caritas pod hasłem „Tak – pomagam” i zbierała żywność w sklepie Biedronka – Jawor. Zbierane były artykuły spożywcze, takie jak: olej, mąka, cukier, konserwy, kasze, słodycze, bakalie i inne.
Wszystkie zebrane produkty zostaną policzone, spakowane i przekazane rodzinom potrzebującym z terenu gminy Męcinka, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji.
Serdeczne podziękowania kieruję do młodzieży, która poświęcając swój czas w piątek po południu i w sobotę bezinteresownie i chętnie włączyła się w akcję. Dziękuję również rodzicom za przewiezienie i odebranie swojego dziecka – katechetka Wiesława Kostrzewa.