TALENT I PRACA – TO SIĘ OPŁACA! OTK 2023

Kolejna edycja Ogólnopolski Tydzień Kariery za nami. Uczniowie zaangażowali się do realizacji przedsięwzięcia zgodnie z tegorocznym hasłem „Talent i praca – to się opłaca!”. Efekty przygotowań podsumowano w piątek, 20 października, organizując Szkolną Giełdę Talentów.

Przedstawiciele klas IV-VIII zaprezentowali swoje uzdolnienia, umiejętności i dotychczasowe osiągnięcia. Prezentacje dotyczyły różnorodnych aktywności sportowych, takich jak tenis ziemny, piłka nożna, strzelectwo, gimnastyka artystyczna. Odbyły się również  występy wokalne i recytatorskie oraz pokazy taneczne. Utalentowani uczniowie dzielili się z rówieśnikami swoimi doświadczeniami, a także przedstawiali plany dotyczące dalszego rozwoju edukacyjno-zawodowego.

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczne działanie mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego.  Inicjatorem i organizatorem zadania jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za odwagę oraz wspaniałe przygotowanie autoprezentacji. Brawo! Udało Wam się nas wzruszyć, rozbawić, ale przede wszystkim zainspirować.