Uroczystość „Dnia Matki i Ojca” w klasie II

14 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Męcince w klasie II  odbyła się uroczysta  akademia z okazji „Dnia Matki i Ojca”. W uroczystości wzięli udział rodzice, wychowawca Lucyna Ziętek,  pani Agnieszka Drąg Słaba oraz uczniowie klasy II . Uczniowie słowem, muzyką wyrazili miłość do swoich rodziców.  Dzieci zaprezentowały program artystyczny. Było to przedstawienie pt. „Jędrek Jeżyk”, które dzieci przygotowały specjalnie dla kochanych  rodziców  oraz wiersze, życzenia. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji programu artystycznego wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.