Warsztaty ekologiczne…

„Przyroda łagodzi zmiany klimatu” to hasło przewodnie zajęć edukacyjnych poprowadzonych przez Panią Irenę Krukowską  – edukatora z Fundacji Ekologicznej ZIELONA AKCJA. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy VIII b. Zajęcia to efekt realizacji projektu ekologicznego przez uczniów pod tytułem „RAZEM DLA PRZYRODY – magiczny zakątek.” Projekt uzyskał dofinansowanie na realizację założonych celów.

Podczas zajęć prowadząca przedstawiła uczniom zagadnienia związane ze zmianami klimatycznymi zachodzącymi obecnie na naszej planecie ZIEMIA. Ukazała przyczyny tych zmian i wskazywała jakie czekają nas skutki, jeżeli nie powstrzymamy naszej negatywnej działalności jako ludzie degradując otaczającą przyrodę. Dziękujemy za spotkanie.