Włóczką malowane

Nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Poznaniu pt. „WŁÓCZKĄ MALOWANE”. Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie własnego krajobrazu w technice, która wykorzystuje włóczkę. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ z naszej szkoły wzięło w nim udział aż 19 uczniów. Oto oni: Julia Łopacińska, Szymon Olejnik, Monika Gaweł, Anna Sawicka, Arseni Prokopyshyn, Gracjan Lipicki, Lena Lipicka, Julia Jarocha, Paulina Tomaszewska, Kamila Bożykowska, Nikola Klepek, Filip Lipicki, Roksana Niedzielska, Wiktoria Boczula, Weronika Szczęsna, Marzena Sokół, Marta Ziętek, Joanna Sawicka, Jakub Wojtarowicz. Wyniki konkursu dopiero w maju, tymczasem zapraszamy do obejrzenia przepięknych prac naszych uczniów, którzy wykazali się ogromną starannością i pomysłowością.