Wycieczka do Parku Nauki

Mamy już pełną relację z wypadu do Wałbrzycha. Uczniowie klasy szóstej i siódmej chcąc w łagodny sposób wejść w tryb ponownego uczęszczania do szkoły, udali się gromadnie do Parku Nauki i Techniki w Wałbrzychu, aby pogłębić swoje sprawności i umiejętności z zakresu matematyki, fizyki i biologii poprzez zabawę. Rozpoczęli kolejny tydzień nauki, ale w dość niekonwencjonalnym stylu. Po dawce niezapomnianych atrakcji w Parku, dzieciaki ruszyły do Szczawnicy Zdrój, aby tam spróbować wód wszelakich o walorach zdrowotnych. Wszyscy z radością rozkoszowali się różnorakimi smakami wód mających lecznicze właściwości. Po degustacji wód, szybki wypad na hamburgera i powrót do domu. Było miło i wesoło.

Wycieczka zrealizowana z projektu „Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu w Gminie Męcinka” dofinansowanego z Funduszy Europejskich.