Wycieczka do parku trampolin

29 grudnia 2023r. klasy VI i VIII miały możliwość skorzystania z parku trampolin w ramach prezentu mikołajkowego. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich. Na terenie parku znajdują się: trampoliny kwadratowe, prostokątne, trampoliny z koszami, basen z gąbkami i małpi gaj. Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem profesjonalnego trenera. Prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia są niezbędne, aby uniknąć kontuzji. Po rozgrzewce pod okiem instruktora uczniowie wykonywali ciekawe ćwiczenia, grali w zbijaka, bawili się w chowanego, a nawet próbowali robić salta. Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą i dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Uświadomił im także, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechami na twarzach.