Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku!

Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę na turnieju piłki nożnej. Turniej odbył się na boisku wielofunkcyjnym Orlik przy Szkole Podstawowej nr 5 w Jaworze. Rozegrano finały powiatowe „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Drużyna chłopców w składzie: Filip Dymarek, Gracjan Gawłowski, Ian Kaczkowski, Nikodem Łoniewski, Miłosz Pabis, Dominik Reczuch i Marcel Szyszka pokazała sportowego ducha walki. Dodatkowo Nikodem Łoniewski dostał wyróżnienie w postaci statuetki za szczególne zaangażowanie na boisku. Gratulacje chłopaki! Towarzyszyła nam świetna zabawa i odrobina rywalizacji. Warto dodać, że Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowany jest przez PZPN od 23 lat. Dziękujemy wszystkim drużyną za grę fair play.