Zabrzmiał pierwszy dzwonek

1 września, po długiej nieobecności uczniów w szkole, zabrzmiał pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2021-2022. Społeczność szkolna czekała na ten moment z utęsknieniem, szczególnie po wielu miesiącach nauki zdalnej w ubiegłym roku.

Zanim uczniowie przybyli do szkoły, mieli okazję uczestniczenia w mszy św. Niestety w związku z obowiązywaniem w dalszym ciągu reżimu sanitarnego rozpoczęcie nowego roku szkolnego miało inny przebieg niż w poprzednich latach. Każda klasa spotkała się ze swoim wychowawcą we własnej sali. Wszyscy odśpiewali hymn państwowy, po czym dyrektor Bogusława Kałużna powitała uczniów, rodziców i pracowników szkoły przez radiolę. Następnie pani dyrektor odwiedziła poszczególne klasy, by osobiście życzyć dobrego pobytu w szkole, pięknych przyjaźni i osiągania sukcesów.