Zapraszamy do konkursów fotograficznych

Jesień to kolorowa i piękna pora roku. Zapraszamy uczniów klas 1-3 i 4-8 szkoły podstawowej do jesiennych konkursów fotograficznych, które trwają do 4 listopada.

„Barwy jesieni” to konkurs, w którym musicie uchwycić w kadr jesienny krajobraz, zwierzęta lub zjawisko pogodowe. A może macie jeszcze inny pomysł? Każdy może przekazać na konkurs 2 zdjęcia w formie elektronicznej, wykonane samodzielnie. Uczniowie z klas 1-3 dostarczają je do p. Agaty Wojnarowicz, a uczniowie klas 4-8 do p. Beaty Melnarowicz (sala informatyczna 23). Koordynatorem konkursu jest p. Michalina Drabczyk.

„Jesień z książką” to konkurs biblioteczny, organizowany w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, którym jest październik. W tym konkursie wykonujecie 1 zdjęcie, na którym uwiecznicie siebie czytających książki w jesiennej scenerii. Zdjęcie w formie elektronicznej dostarczcie do biblioteki szkolnej, do p. Agnieszki Śmiłowskiej lub p. Dominiki Janczewy-Dynda.

Przekazanie zdjęć na konkury jest równoznaczne ze zgodą na ich publikację.