Zimową przygodę z ekonomią czas rozpocząć!

W pierwszym tygodniu ferii zimowych uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Męcince rozpoczynają realizację Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „FERIE z EKONOMIĄ3”.

Głównym celem projektu jest kształtowanie wiedzy, postaw przedsiębiorczych i rozwój umiejętności w zakresie bankowości, w tym produktów bankowych, sposobów planowania i zarządzania finansami osobistymi i firmy oraz budżetem domowym a także analizy rynku pracy. Nasza placówka znalazła się w gronie 50 szkół w Polsce, które te cele będzie mogła zrealizować.

W ramach projektu uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez p. Beata Melnarowicz.  Dodatkowego wsparcia merytorycznego będzie udzielał student z warszawskiej uczelni. Ponad to uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych m.in. w Oddziale Okręgowym NBP we Wrocławiu, w Oddziale Regionalnym PKO BP we Wrocławiu, w Firmie IS – Polska sp. z o.o. w Jaworze oraz w  Firmie KUŹNIA JAWOR S.A.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów do udziału w projekcie.